Titulní obrázek


Volvo souhlasí s instalací tuningových produktů na svých vozech

Automobilka Volvo schválila instalaci tuningových produktů na svých vozech. Důležité je, že instalace je prováděna výhradně v autorizovaných servisech Volvo. Úpravou navíc není narušena původní záruka poskytovaná výrobcem. Cena úpravy je 25.990 korun včetně DPH.

Tak konečně dorazila spolupráce běžná u jiných značek (třeba Subaru a Sti, BMW a Alpina a tak dále) i na daleký sever. Tedy přesněji do střední Evropy k oficiálním dealerům, což je důležité. Polestar je oficiálním partnerem společnosti Volvo Car Corporation od roku 1996 a optimalizaci vozidel pro automobilové závody se věnuje již několik let, ovšem své technické znalosti přináší veřejnosti na český trh až nyní. 

Povinné ručení online: neobíhejte pojišťovny a nezvěte si domů pojišťovací poradce? Využijte sjednání povinného ručení online přes internet. Ušetříte drahocenný čas, v kalkulátoru pojištění naleznete optimální sazbu pro vaše vozidlo a navíc výrazně ušetříte.

Společnost Polestar vyvinula software pro modely Volvo S/V60, XC60, V70/XC70 a S80 vybavené motory T6 nebo D5. Tuningový balíček dokáže podle očekávání zvýšit výkon a točivý moment auta. Motor T6, který po úpravách výkonem 329 koní a točivým momentem 480 Nm a je tak nejvýkonnějším automobilkou schváleným motorem v historii společnosti Volvo. Naftový pětiválec D5 s parametry 230 koní a 470 Nm představuje nejvýkonnější dieselový motor.